Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Sherri në Kuvendin e Kosovës, deputetja e re nxjerr telefonin dhe filmon çdo gjë (VIDEO)

Në seancën e kësaj të enjteje në Kuvendin e Kosovës ka pasur përplasje mes deputetëve të LVV dhe PDK, pas deklaratës së ministres së Punëve të Jashtme, Donika Gërvalla.

Një gjest që askush nuk e priste ishte ai i deputetes së re të Kuvendit, Adriana Matoshi e cila ka nxjerrë telefonin dhe fillon të filmojë sherrin.

Këtë video, Matoshi e ka publikuar menjëherë në Instagram, duke treguar se çfarë ishte duke ndodhur momentalisht në Kuvend.

(R.G/Faxwebn.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.