Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sherri mes Samantës dhe Ronelës, Olti Curri ka komentin epik

Së fundmi në media ka bërë bujë përplasja që patën Zerka dhe Ronela me Samantën. Zanafillë e këtij sherri ka qenë një zënkë mes Ronelës dhe Samantës vite më parë. Ndërsa tani ky sherr u rikthye kur Zerka i ftuar në “Shiko kush luan” tha se Samanta nuk e meriton famën.

Samanta reagoi duke u shprehur se nuk do bashkëpunonte kurrë me Zerkën dhe Ronelën. Ndërsa Ronela tha se ajo që ka ndodhur mes saj dhe Samantës ka qenë thjesht një budallallëk duke mos i dhënë shumë rëndësi sherrit.

Për këtë sherr mes Ronelës dhe Samantës është pyetur në një intervistë për “Prive” edhe opinionisti e blogeri i njohur, Olti Curri.

“Mes Ronelës dhe Samantës ti zgjedh?”, ishte pyetja e gazetarit të cilit Olti iu përgjigj: “Sabri Fejzullahun”.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *