Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKosovaTe FunditTe Gjitha

Sherr për pronën, rrihen keq 3 vëllezër. Njëri përfundon në spital

Një ngjarje ka ndodhur në qytetin e Mitrovicës, ku tri vëllezër janë përleshur me njëri-tjetrin. Pas një mosmarrëveshja me pronën, ata janë konfliktuar dhe njëri nga vëllezërit ka kërkuar ndihmë mjekësore.

Në përleshje një nga vëllezërit ka ikur në drejtim të paditur.

Njoftimi i plotë i policisë:

Rr. Hamës Jashari, Mitrovicë Jugu, 12.04.2021-20:20. Janë arrestuar dy te dyshuar meshkuj kosovar -vëllezër pasi qe te njëjtit pas një mosmarrëveshje rreth pronës, janë përleshur fizikisht ne mes vete. Ne përleshje ka qene i përfshirë edhe një i dyshuar tjetër vëllai i tyre i cili është larguar ne drejtim te panjohur. Si pasoj e përleshjes njeri nga te dyshuarit ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor .Me vendim te prokurorit pas intervistimit te dyshuarit janë liruar ne procedure te rregullt.

(H.H/Faxweb.al)

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.