Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Sherr me grushta në avion, gruaja bën kërcime provokuese dhe zhvishet në sy të udhëtarëve (Video)

Një sherr i madh ka shpërthyer në avionin e ‘EasyJet’ në Ibiza pasi një grua e dehur ka nisur të kërcejë dhe provokojë çdo udhëtarë dhe më pas ka nisur të zhvishet.

Në videon e cila është bërë virale, tregon se një grup pasagjeresh përleshen me njera-tjetrën në avion. Josh, i cili filmoi grindjen, tha se miqtë e gruas ishin ulur pas saj, ndërkohë që ajo ndodhej më tutje së bashku me një grup djemsh.

Ai i tha për gazetën Uniladit: “Ne u futëm në avion miqtë e saj ishin ulur në pjesën e pasme, ajo ishte nën shoqërinë e disa djemve që po i jepnin të pinin gjithnjë e më shumë”

Ajo u ngjit pas cdo pasagjeri, nisi të nxjerr gjoksin dhe të bëjë kërcime provokuese. Nuk është e qartë nëse gruaja e dehur është në video, por sjellja e saj dyshohet se ka çuar në këtë incident.”

Një zëdhënës i linjës  ‘EasyJet’ tha për gazetën Metro.co.uk: ‘EasyJet mund të konfirmojë që një grup pasagjerësh janë shoqëruar nga fluturimi EZY2095 nga Luton në Ibiza më 2 gusht nga policia pas mbërritjes si rezultat i sjelljes në mënyrë shkatërruese. “Siguria dhe mirëqenia e udhëtarëve tanë dhe ekuipazhit është prioriteti më i lartë i easyJet. Ekuipazhi i EasyJet është trajnuar për të vlerësuar dhe vlerësuar të gjitha incidentet. ‘Përderisa incidentet e tilla janë të rralla, i marrim ato shumë seriozisht, nuk tolerojmë sjellje abuzive ose kërcënuese në bord dhe gjithmonë shtyjmë për ndjekje penale”, është shprehur ai.

(E.V/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.