Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Shën Valentini/ Aktori i madh Zef Deda surprizon bashkëshorten e tij në vendin e punës (FOTO)

Sot është festa e Shën Valentinit, dita e të dashuruarve e cila festohet në mbarë botën dhe për rrjedhojë rrjetet sociale janë mbushur me postime të personave që kanë marrë ose bërë dhurata. “Mjeshtri i Madh” Zef Deda, ka gjetur një mënyrë të veçantë për të surprizuar bashkëshorten e tij.

Aktori i madh shqiptar ka shkuar në Postën Shqiptare të Shkodrës, ku dhe bashkëshortja e tij punon, dhe i ka dërguar një trëndafil.

Bashkëshortja e tij Rozi, është surprizuar shumë pasi “Mjeshtri i Madh” i ka dhuruar lulen në sy të gjithë të pranishmëve.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *