Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Shefi i ORL i infektuar me Covid dërgohet me urgjencë në Turqi

Besim Boçi, Shefi i ORL tek spitali Francez ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Gjendja e tij është përkeqësuar.

Burime bëjnë me dije se është dërguar me urgjencë për në Turqi për të marrë trajtim më të specializuar. Mbetet ende e paqartë se si u infektua dhe prej sa ditësh vuante nga sëmundja.

Nuk është ky rasti i parë që niset drejt Turqisë për tu trajtuar nga Covidi. Para pak kohësh, deputeti i opozitës parlamentare dhe njëherësh kreu i komisionit të Shëndetësisë, Enver Roshi u dërgua në Turqi ku fitoi edhe betejën me Covid-19.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *