AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Sërish të zhdukur në Shkodër, asnjë gjurmë nga 29-vjeçari prej dy ditësh (DETAJET)


Një 29-vjeçar në Vaun e Dejës është zhdukur prej dy ditës pa lënë asnjë gjurmë. Sipas policisë 29-vjeçari është larguar nga banesa që më datën 10 shtator dhe nuk dihet fati i tij.

Denoncimi në polici është bërë nga babai i tij.

“Më datë 11.09.2018, shtetasi N. D., 50 vjeç, banues në fshatin Naraç, Bashkia Vau i Dejës, ka bërë kallëzim se i është larguar nga banesa djali A. D., 29 vjeç, që më datën 10.09.2018. Po punohet për gjetjen e tij. Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës Parë Shkodër”, njofton policia.

Kujtojmë që në Shkodër përveç disa ngjarjeve të rëndë kriminale që rezultuan me 6 të vrarë, ka pasur dhe dy persona të zhdukur.

Agron Mollaj, 47 vjeç nga fshati Dobraç dhe daja i tij Gëzim Hysaj, 56 vjeç, nga fshati Myselim i Postribës ishin larguar nga banesa më 23 gusht dhe nuk ishin kthyer më. Akoma nuk dihet asgjë për fatin e tyre. (B.H/Faxweb)

 

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.