Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

“Sei la mia heroina”, ish-deputeti socialist uron të bijën mjeke: Kur niseshe në kopësht mezi rregulloje komçat e palltos…

Ish-deputeti i Partisë Socialiste, Namik Dokle ka bërë një postim prekës në rrjetin social Facebook, ku uron vajzën e tij mjeke për ditëlindje.

Dokle shkruan se sakrificat e saj kanë qenë të shumta në këto muaj të vështirë, pasi për net të tëra u ka qëndruar në kokë të sëmurëve në Itali, atje ku ajo punon. Gjatë gjithë kohës Dokle ka postuar për të bijën e tij, me fjalë dhe dedikime nga më të bukurat.

Postimi i Namik Dokles:

Mes qindra fotografive te tua, sot, NE DITELINDJEN TENDE, po perzgjedh vetem dy:
Njera, kur niseshe per ne kopesht dhe mezi rregulloje komcat e palltos… Tjetra, foto e ketyre diteve te fundit, pas kater muajve te luftes kunder covid19, kur nate e dite qendrove prane te semureve dhe dhjetra te sheruar prej teje, te shkruajten: “SEI LA MIA HEROINA…” Po, je heroina jone dhe te urojme: EDHE 100!!!

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *