Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Së shpejti prindër, zbulohet gjinia e bebit që po presin Sara Hoxha dhe Ledri Vula

Sara Hoxha publikoi sot në Instagram foton më romantike krah Ledri Vulës, me rastin e ditëlindjes së tij. Ajo shkruante se fotoja ishte shkrepur në një ndër ditët e tyre më të lumtura.

“Kjo ishte një ndër ditët më të lumtura në jetën tonë dhe pata fatin ta ndaja me ty. Për shumë ditë të tjera si kjo! Gëzuar ditëlindjen njeriu që dëshiroj ta mbaj përgjithmonë në zemrën time”, ishte mbishkrimi krahas fotos së publikuar.

Burime për “Prive” kanë bërë të ditur se fotoja është realizuar ditën që Sara ka konfirmuar shtatzëninë. Burime pranë çiftit kanë treguar se bukuroshja është në muajin e pestë të shtatzënisë dhe është në pritje të një vajze.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.