Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

S’e kishim ditur kaq romantik! Isli Islami na la pa fjalë me komentin që i bëri Ori Nebiajt

Dyshja e njohur e emisionit të mëngjesit, “Wake Up”, janë përfolur prej kohësh për një lidhje me njëri-tjetrin.

Ori Nebiaj dhe Isli Islami kanë një kimi të veçantë së bashku dhe këtë e transmetojnë çdoherë edhe në ekran.

Madje, ata janë jo vetëm kolegë pune por edhe miq të mirë në jetën e përdishme, të cilët kalojnë shumë kohë së bashku.

Kjo ka shtuar dyshimet se mes tyre ka nisur një romancë, megjithëse këto lajme nuk janë konfirmuar nga dyshja.

Ditën e sotme, Isli na ka habitur të gjjithëve me një koment në foton e fundit të Orit, ku tregon më së miri anën e tij romantike që ende s’ia kishim njohur.

Fjalët Kyce

Partitë po negociojnë për të përmbyllur Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *