Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe GjithaTeknologji & Kuriozitete

Se kishim dëgjuar ndonjëherë, kjo grua paguan 80 dollarë një burrë për…

Me shumë siguri këtë nuk e keni dëgjuar më parë. Sipas mediave të huaja një grua e martuar paguan një burrë të huaj 80 dollarë në orë që ta përqafojë. Gruaja ka treguar se ajo kalon kohë larg burrit të saj duke paguar një ‘ledhatues profesionist’ 80 dollarë në orë për ta përqafuar atë.

Duket paksa e çuditshme për një grua të martuar, por Saskia thotë se burri i saj absolutisht nuk e shqetëson. Ajo përdor një shërbim të quajtur Cuddlist, ku ‘ledhatuesi’ i jep asaj një përqafim kur ajo është larg për të ndjekur karrierën e saj të aktrimit në New York.

Ajo është larg burrit të saj Arthur, për periudha të gjata kohore dhe dëshiron prekjen njerëzore që do të kishte nga një përqafim i këndshëm në shtëpi. Duke pasur këtë në mendje, ajo paguan profesionistët që të shkojnë dhe t’i japin asaj një përqafim.

Kjo metodë shtëpiake do të vrasë prostatitisin në vetëm 3 ditë. Për burrin e saj, ajo shtoi se: Unë jam 99 përqind e sigurt që ai nuk xhelozohet nga përqafimi sepse unë flas me të në lidhje me këtë.

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 53%, 8502 votes
  8502 votes 53%
  8502 votes - 53% of all votes
 • PS 28%, 4539 votes
  4539 votes 28%
  4539 votes - 28% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1492 votes
  1492 votes 9%
  1492 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 785 votes
  785 votes 5%
  785 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 666 votes
  666 votes 4%
  666 votes - 4% of all votes
Total Votes: 15984
19/03/2021 - 25/04/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.