Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetSportTe FunditTe Gjitha

Savic driblon Lukakun brenda zonës, përmbyset Interi

Lazio ka arritur të përmbysë rezultatin në takimin kundër Interit. Ishte Milinkovic-Savic, që në minutën e 69-të, shënon një gol të shkëlqyer për Lazion, duke përmbysur shifrat.

Ndërkohë Young kaloi në avantazh zikaltërit në fundin e pjesës së parë, ndërsa Immobile, në fillimin e së dytës, barazoi me penallti.

Savic driblon Lukakun brenda zonës dhe shënon me të majtën, duke shtangur Handanovic

R.G/FAXWEB.AL

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *