Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Të shténa me ármë zjárri në Sarandë, dyshohet përplásje mes 2 grupeve

Të shtëna me armë zjarri kanë ndodhur këtë mbrëmje në qytetin e Sarandës ndërsa policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes. Ende nuk ka raportime nëse ka viktima apo persona të lënduar.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur si pasojë e përplasjes së dy grupeve të cilët kanë qëlluar në drëjtim të njëri-tjetrit, duke shkaktuar edhe panik tek qytetarët.

U raportua se ka pasur disa shkrepje të armëve ndërsa në terren janë angazhuar forca të shumta policie dhe të repartit të FNSH-së, ndërkohë blutë e Sarandës thonë se ngjarja ka ndodhur në fshatin Gjashtë të Sarandës, lart në kodër, dyshohet se një person ka qëlluar me armë zjarri në ajër.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *