Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sara Hoxha na dhuron pamje të ëmbla me barkun e rrumbullakosur dhe zbulon si ndihet (FOTO)

Ledri Vula dhe Sara Hoxha pak ditë më parë konfirmuan më në fund lajmin e bukur se do të bëhen prindër për herë të parë. Përmes një videoje të publikuar në Instagram, Ledri zbuloi ata se janë në pritje të një vajze.

Prej disa javesh ne media përflitej se Sara e Ledri do bëheshin prindër, por të dy pritën momentin e përshtatshëm për ta deklaruar publikisht. Deri më sot Sara ishte kursyer me fotot gjatë shtatzënisë, por tani që lajmi është konfirmuar, bukuroshja nuk ngurron më të postojë foto të ëmbla.

Së fundmi Sara ka pozuar me një mikeshë të saj, e veshur me fustan dhe sytë menjëherë të shkojnë tek barku i rrumbullakosur. Ndërsa në një imazh tjetër zbulon si ndihet duke shkruajtur “Kjo është shumë emocionuese”.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *