Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Sapo ishte kthyer nga Anglia, nxirren nga rrënojat babë e bir, e afërmja nis vajin (Video e rëndë)

Ka shkuar në 27 numri i viktimave të tërmetit me magnitudë 6.4, me intesitet rreth 9 ballë që goditi Shqipërinë mëngjesin e së martës.

Babë e bir, janë nxjerrë sot nga rrënojat e një prej pallateve që është rrafshuar në zonën e Thumanës, ndërkohë që familjarët e tyre kanë ngritur vajin për këtë tragjedi të jashtëzakonshme njerëzore.

Faxweb.al raporton se mëngjesin e sotëm u nxorrën nga rrënojat, Klement Cupi 34 vjeç, dhe babai i tij, Hajedini 67 vjeç. Klementi kishte vetëm pak ditë që ishte kthyer nga Anglia, ku punonte prej disa vitesh si emigrant.

Ndërkohë që mëngjesin e sotëm ndërroi jetë në spitalin e Traumës dhe 25-vjeçari Saimir Gregu, i cili u gjet dje në gjendje të rëndë në rrënoja.

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *