Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

Lleshaj kërkon drúrin dhe i heq ‘trurin’ Fevziut: Besëtytnia e ministrit që shtángu moderatorin: Ku ke drú që ti biem…

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka befásuar mbrëmjen e sotme moderatorin e emisionit ku ishte i ftuar pasi me sa duket beson në bestytëni.

Lleshaj tha në “Opinion”, teksa po fliste lidhur me mënyrën sesi pándemia nuk e kishte prekur Shqipërinë siç ka ndodhur me vendet e tjera ka kërkuar si për të treguar që të mos merret më sysh, një dru. Por pas kësaj, ndërhyri moderatori i emisionit duke i thënë se duhej pritur për të arritur në konkluzione të tilla, ndërsa ministri kërkoi ‘drúrin’.

Pjesë nga biseda:

Lleshaj: Kaluam një situatë të tmérrshme që e kaluam pa u préku.

Fevziu: Të shpresojmë që e kemi kaluar.

Lleshaj: Deri tani, deri tani. Ku ke drú që ti biem drúrit, nuk ke drú këtu.

(F.GJ/FAXWEB.AL0

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *