Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Sali Berisha përballë Sali Berishës, s’duhen humbur batutat (VIDEO)

Aktori Drilon Hoxha, ka shprehur herë pas here dëshirën për të imituar Sali Berishën. Si pjesë e kastit të “Dance With Me” ai ka zhvilluar një bisedë shumë interesante me ish-kryeministrin. Prej vitesh ai e ka imituar me batutat e tij ish liderin e Partisë Demokratike dhe në finalen e madhe, Driloni e ka takuar atë në zyrën e tij.

Takimi i Drilonit të maskuar si Sali Berisha ka qenë i ngrohtë dhe i karakterizuar me shumë të qeshura batauta dhe nota humori. Pas kësaj aktori duket se fitoi një mbështetës të fortë në garën e kërcimin në “Dance With Me”, pasi Doktori ia shprehu simpatinë dhe mbështetjen për të dhe partneren Kristina Bakiu.

Ish-Kryeministri ka uruar të gjitha shqiptarët për festa, si dhe të gjithë publikun.“Në radhë të parë doja të uroja të gjithë spektatorët e “Dance With Me” si dhe të gjithë shqiptarët. Dyshe si kjo s’ka parë bota, u shpreh lideri historik i së djathtës.

(E.K/FAXWEB) 

 

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *