Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sakrifica baballarësh/ Rudina Magjistari zbulon detajin që nuk e kishim ditur për të shoqin dhe vajzën

Ditën e sotme, gjatë transmetimit të emisionit të saj të pasdites, moderatorja Rudina Magjistari ka zbuluar dhe një informacion që i përket jetës së saj personale. I ftuar në studio ishte Dj i njohur Vicky dhe një ndër tematikat e trajtuara ishte dhe familja.

Vicky tregoi se ai dhe i biri i tij ndajnë të njëjtën ditëlindje. “Ishte një bekim dhe dhurata më e bukur që mund të merrja për ditëlindje, por tani kam kuptuar që askush nuk më uron mua se të gjithë e kanë mendjen te djali”, u shpreh ai. Teksa dëgjoi këtë rrëfim, Rudina zbuloi se i shoqi saj, Xhavit Bajrami dhe vajza e tyre Mia, e kanë ditëlindjen me një ditë diferencë.

“Edhe bashkëshorti im gjendet gati në të njëjtën situatë. Ata në fakt e kanë me një ditë diferencë. Po festa bëhet për vajzën, kurse për bashkëshortin mbetet vetëm torta. Është një sakrificë kjo që e bëjnë me qejf baballarët”, u shpreh Rudina në studio.

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *