Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Vajza i bën kërkesën me ”pullë të kuqe” në emision, Sabianit i ikën truri: U bëfsh lëmsh

Gjatë lojës “5 sekonda”, në emisionin e Roza Latit, vajza e Sabianit, Kejsi ka treguar se deri më tani nuk ka bërë asnjë foto nudo, por në të ardhmen ka në plan të bëjë një set. Pas kësaj deklarate, Sabiani i habitur e pyet: Çfarë do bësh ti, u bëfsh lëmsh?! Ndërkohë që situata ka kaluar me humor, dhe le të shpresojmë që Kejsi do të gjejë rrugën e marrëveshjes me të atin e saj.

Roza Lati: Kejsi, më trego tre raste kur ke bërë foto nudo?

Kejsi: Nuk kam bërë foto nudo, do bëj në vazhdim, kam qejf për një set.

Sabiani: Çfarë do bësh ti që u bëfsh lëmsh, do bëj thotë?!

Kejsi: Premtimet pra. (Qesh).

Një nga pyetjet që Roza i ka bërë Kejsit ka qenë se cilat janë gjërat më të çuditshme që ka bërë ajo në shtëpi. Për këtë gjë, Sabiani preferoi të përgjigjeshe vetë, duke thënë se Kejsi bën vetëm selfie, lyhet dhe bën gjumë.

Në një moment ka ndërhyrë Roza duke thënë mirë që nuk shikon pòrno. Sabiani u shpreh se këtë gjë nuk e di sese nuk ia kontrollon telefonin.

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *