Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Sa qenka rritur vajza e Rudina Magjistarit, si rrallë herë moderatorja publikon foto të Mias

Moderatorja e njohur dhe mjaft e dashur  për publikun, Rudina Magjistari e ka mbajtur gjithmonë shumë të rezervuar jetën e saj private.

Ajo rrallëherë publikon foto në praninë e vajzës, Mia, e megjithatë si fillim viti kapërshëndetur ndjekësit e saj të shumtë në instagram me një fotot të saj e cila është maskuar  duke përdorur dorezat që ka vënë dhe me duar ka formuar një zemër.

Rudina shkruan përkrah fotos se zemra e bërë nga e bija ishte për të, por që ajo kishte dëshirë t andante me fansat.

“Kjo zemra ishte per mua dhe une po e ndaj me ju ❤️😊 #mialuleqingji #mysweetbaby #skiday #alpes #sëitzerland”, shkruan Rudina Magjistari

 

 

View this post on Instagram

 

Kjo zemra ishte per mua dhe une po e ndaj me ju ❤️😊 #mialuleqingji #mysweetbaby #skiday #alpes #switzerland

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on

 

Moderatorja e njohur  është e rezervuar me jetën e saj private dhe vajzën e saj Mia, ajo ka preferuar të mos i publikojë shumë foto në rrjetet sociale.

Por për herë të parë ndodhi në fillim të janarit të kaluar duke përfituar nga reshjet e dëborës që kishin rënë atë fillim viti moderatorja së bashku me familjen e saj kishin zgjedhur të kalonin një fundjavë në Kosovë.

Dhe në foton që moderatorja ka ndarë për ndjekësit e saj në instagram, portreti i Mias shfaqet më shumë se herë të tjera.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Fjalët Kyce

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *