Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

“Sa ngadalë jam me këtë biçikletë”, Emina Cunmulaj reagon pas lajmit për divorcin e saj

Ditën e djeshme portalet qarkulluan lajmin se modelja Emina Cunmulaj do të divorcohej.

Kjo pasi në një bisedë të publikuar nga vetë modelja, Emina i shkruante bashkëshortit duke e pyetur a do t’i kërkonte ai divorcin nëse modelja do t’i priste flokët e shkurtra, dhe përgjigjia e tij ishte e prerë, ‘po’.  

Mirëpo ditën e sotme modelja ka qenë vetë e surprizuar për lajmin se do të divorcohej.

 “E keni marrë vesh të fortën e fundit? Nga portalet e shumëinformuara shqiptare? “Emina Cunmulaj po bën divorc”! Uaaa…sa ngadalë jam me këtë biçikletë mor Zot!”- ka ironizuar modelja ndërkohë që po bënte ushtrime në palestër.

(F.M/Faxweb)

4c01f73a12a9d015558b9765023c570d.jpg

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *