Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

‘Sa centimetra do i bëni salçiçet?’, pyetja e Renatos plas të qeshura në emision

Një pyetje e Renato Mekollit në puntatën e djeshme të “Hell’s kitchen” ka shkaktuar të qeshura tek konkurrentët. Ishte fjala për gjatësinë e salçiçeve, që bëri dhe vetë Renaton që të dilte nga roli i tij, i të keqit.

“E keni të trashë dhe vendosni sa centimetra do t’i bëni. Sa centimetra do ta bësh Kristina?”, pyeti Renato.

Kur nuk po binin dakort, njëra nga vajzat tha: “Sa e do 20cm?”. Këtu as Renato nuk e mbajti dot të qeshurën.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *