FlashSportTe FunditTe Gjitha

Rusia e nis më së miri, ish-lojtari i Real Madridit shënon gol të bukur dhe dyfishon rezultatin (VIDEO)

Rusia ka shënuar dhe golin e dytë ndaj Arabisë Saudite, ndërsa ka përfunduar pjesa e parë e takimit.

Pas golit të parë që u shënuar nga Yuri Gazinskiy, në minutën e 12-të për 2-0 realizoi ish anësori i Real Madridit, Denis Cheryshev, që hyri në lojë në minutën e 24’, në vend të lënduarit, Alan Dzagoev.

Sa I përket Arabisë Saudite, ende nuk kanë arritur të kërcënojnë seriozisht portën e rusëve.

(B.H/Faxweb)

 

 

Fjalët Kyce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.