Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rudinës nuk i bëhet vonë për komentet negative, publikon përqafimin me Mark Frrokun

Ditët e para të vitit 2020, Rudina Dembacaj zgjodhi të bëjë publike lidhjen me ish-deputetin, Mark Frroku.

Ajo vendosi t’u vëri kapakun aludimeve, me tri foto ku tregonte se ata janë bashkë, në jetë dhe në biznes.

Fotot u shoqëruan me komente të shumta dhe u vu re se njerëzit nuk ishin aspak dakord për këtë lidhje.

Për të shmangur polemikat, Rudina bllokoi komentet në fotot dhe kështu u mbylli gojën të gjithëve.

Nga ajo ditë, moderatorja nuk kishte postuar asnjë foto tjetër me Markun, por mbrëmjen e kaluar ajo ka publikuar një foto krah tij dhe shfaqen mjaft të dashuruar.

Mark ka përqafuar Rudinën dhe të dy buzëqeshin para aparatit.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *