Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rudina Magjistari nis pushimet por befasohet në aeroport

Moderatorja e njohur, Rudina Magjistari, ka vendosur të pushojë disa ditë jashtë Shqipërisë.

Ajo ka mbetur e befasuar nga numri i lartë i njerëzve që udhëtojnë në këtë periudhë dhe ka ndarë pamjet nga aeroporti “Nënë Tereza”.

Gjithashtu Rudina ka pohuar se gjatë gjithë kohës ka mbajtur maskë, duke treguar kështu kujdes për veten dhe të tjerët.

Më tej moderatorja shton se frika nuk mund të na mbajë nê shtëpi, por jep edhe një mesazh të fortë duke u shprehur se respektimi i masave është zgjidhja perfekte.

Magjistari ka zgjedhur si destinacion për pushimet e saj Turqinë dhe me siguri do të relaksohet larg angazhimeve të përditshme të një viti të gjatë.

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *