Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

FOTO/ Festë në familjen e Rudina Hajdarit, deputetja udhëton drejt SHBA-së dhe bashkohet me bashkëshortin për të festuar ditëlindjen e vajzës

Deputetja Rudina Hajdari vazhdimisht në mediat sociale publikon foto me vajzën e saj Sihanën.

Së fundmi vajza e Hajdarit ka festuar ditëlindjen dhe nuk kishin si të mungonin fjalët e bukura nga Rudina për të voglën e saj. “Gjithmonë kam menduar se do të isha unë ajo që do të mësoja se si të jesh një vajzë e mirë. Por në fakt doli që je ti ajo që çdo vit ti me ke mësuar se si të jem një prind dhe njeri më i mirë. Gëzuar ditëlindjen, Sihana”, përfundon së shkruari Hajdari.

Por ditëlindja nuk është mbyllur me kaq, dhe Rudina Hajdari ka udhëtuar drejt SHBA-së, për ti bërë një festë të madhe së bashku me bashkëshortin e saj Muçjo Demiraj, vajzës së tyre.

Si rrallë herë, deputetja Hajdari ka ndarë foto nga festimet familjare, ku shihet bashkëshorti i saj i cili mban në krahë vajzën dhe po fikin qirinjtë e ditëlindjes.

 

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 Prillit ?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *