Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashTe FunditTe Gjitha

Rudina Dembacaj bën tatuazh në vendin e dhimbshëm për personin e zemrës

Moderatorja e njohur dhe e shumë komentuar, Rudina Dembacaj ka treguar se ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me të atin. Së fundmi ajo ka vendosur t’i dedikojë atij një tatuazh.

“Tatto dedikuar ty babi, të dua shumë”, ka shkruar Rudina krah fotos së fundit në Instagram ku tregon se ka bërë një tatuazh.

Moderatorja ka zgjedhur shpatullën për të shkruar një mesazh të ndjerë dashurie për personin e zemrës.

Kujtojmë që pak ditë më parë Rudina tregoi se i ati ishte shtruar në spital për shkak të një problemi shëndetësor.

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *