Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

RTSH zhduk këngët e ‘Festivalit të Këngës’, çfarë po ndodh?! (Foto)

Teksa “Festivali i Këngës”, po vazhdon të komentohet në media e rrjete sociale, një tjetër e re ka tërhequr vëmendjen.

Të gjitha këngët e Festivalit janë zhdukur nga Youtube dhe i gjithë kanali i RTSH nuk ekziston më në këtë platformë.

Nuk dihen ende shkaqet apo personat që mund të jenë pas këtij veprimi. RTSH nuk ka reaguar ende dhe pritet të mësohet në vijim se çfarë ka ndodhur.

Këtë vit ishte risi që këngët pjesëmarrëse në Festival u publikuan disa ditë më parë se të performohej në skenën e Pallatit të Kongreseve.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *