AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Rrëzohet në përrua 33-vjeçari, ndiqej nga Policia se shkeli urdhërin e ndalim-qarkullimit (Dërgohet në spital)

Një 33 vjeçar është rrëzuar në përrua ndërsa ndiqej nga policia pasi qarkullonte gjatë orës së ndalimqarkullimit.

Ngjarja ka ndodhur rreth 1 orë më parë në lagjen Zinxhira të Gjirokastrës. Aktualisht personi ndodhet në spital me dëmtime të lehta në kokë dhe po i nënshtrohet ekzaminimeve.

Ende nuk ka një njoftim zyrtarë nga blutë e Gjirokastrës.

A ju duket i drejtë vendimi i qeverisë Rama për të kufizuar dhe lëvizjen e këmbësorëve si masë për të parandaluar përhapjen e COVID 19?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *