Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

Rrëzohen palmat në Vlorë, dëmtohet një makinë (VIDEO)

Era e fortë ka bërë që të rrëzohen palmat e rradhës.

Fax News raporton se ngjarja ka ndodhur në qytetin e Vlorës rreth orëve të para të paraditës së sotme.

Mësohet se erërat shumë të forta kanë rrëzuar palmat që ndodhen buzë rrugës.

Si pasojë është dëmtuar një makinë.

Qyteti bregdetar vijon të mbizotërohet nga një mot me erë të furishme dhe jeta e qytetarëve mund të vihet në rrezik si pasojë e rrëzimit të palmave.

(F.M/Faxweb)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *