AktualitetFlashMotiTe FunditTe Gjitha

Rrebeshe shiu dhe vranësira, si parashikohet moti për ditën e sotme

Sipas MeteoAlb: Territori Shqiptar do te PARAQITET me alternime kthjellimesh dhe vranesirash te pakta gjate paradites. POR pasditja zhvillon vranesirat kryesishte ne zonat malore duke sjell rrebeshe shiu ne Lindje dhe Juglindje te territorit Shqiptar. Parashikohet qe gjate nates te kete permiresim gradual te kushteve te motit.

Temperaturat e ajrit ulen në mëngjes, por pesojne rritje te lehte ne mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 10°C deri në 33°C.

Era do fryjë mesatare me shpejtesi 35 km/h nga drejtimi Veriperendimore duke krijuar ne brigjet detare dallgëzim  3 ballë.

Fjalët Kyce

Albin Kurti kreu vizitën e parë të tij zyrtare në Shqipëri, po u vu re qartazi tensioni mes tij dhe Ramës sidomos për Shengenin Balkanik ....

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *