Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


PolitikëTe FunditTe Gjitha

Roshi për herë të parë pas heqjes së mandatit: Mendoni pozitivisht do t’ia dilni

Kryetari i Bashkisë së Kavajës Elvis Roshi, ishte një nga të parët që u prek nga ligji i dekriminalizimit. Atij u vendos t’i hiqej mandate nga KQZ-ja dhe më pas i’u bë edhe shkarkimi nga kryeministri Rama.

Në një reagim të parë pas kësaj Roshi përmes urimit për vitin e ri ka dashur të lëshojë edhe një mesazh për ‘’ligësinë’’ që është heshur drejt tij para dhe pas heqjes së mandatit.

‘’Ju uroj një vit të mvbarë me sa më shumë paqe dhe qetësim në shpirtin tuaj. Të jetë një vit i begatë, të keni shëndet në familje ju dhe njerëzit tuaj më të dashur. Mendoni sa më shumë pozitivisht dhe dashamirësi në jetët tuaja. Dhe do ja dilni. Kalofshi gëzuar’’, ka mbyllur urimin Roshi.(E.K/SHUPLAKA)

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.