Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rivalë të përjetshëm? Stresi habit me deklaratën për Noizyn: Ne reperët e kemi zemrën e madhe!

Të gjithë e dinë rivalitetin dhe deri diku, mund të themi edhe “urrejtjen” në muzikë që ka ekzistuar mes Stresit dhe Noizyt. Mirëpo kohët e fundit nuk është se kemi parë ndonjë deklaratë në drejtim të njëri-tjetrit dhe mesa duket marrëdhënia e tyre është normalizuar.

Në intervistën e fundit të Stresit në “Glamour Zone”, reperi vendosi ta përshkruajë Noizyn me tre fjalë. Dhe jo vetëm atë, por edhe disa miq e kundërshtarë të tjerë.

“Ne reperët nuk jemi të këqinj e kemi zemrën e madhe. Nuk mund të njoh njerëzit aq shumë sa mendon. Artist i mirë, I suksesshëm, kot nuk jemi në treg.”, u shpreh ai për Noizyn.

Epo siç duket, Stresi është shumë i sinqertë.

 

View this post on Instagram

 

Çfarë mendon për Noizyn? Stresi përshkruan me 3 fjalë miqtë dhe kundërshtarët #rtvora #galmourzone #stresi 👉@rtvora 👈

A post shared by RTV ORA (@rtvora) on

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *