Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rita Ora nuk do të jetë e vetme! Zbulohet shqiptarja tjetër që do të drejtojë eventin me famë botërore!

Para disa ditësh Rita Ora ndau me fansat lajmin e mrekullueshëm që ajo do të moderonte një nga eventet me rëndësi botërore siç është MTV Video Music Aëard 2018.

Por ajo nuk do të jetë e vetmja, përkrah saj do të jetë edhe një tejtër këngëtrae shqiptare me famë botërore siç është Bebe Rexha. Ka qenë vetë Rita Ora, e  cila përmes një postimi në Instagram ak zbuluar se së bashku me Bebe Rexhën do të moderojnë koncertin e MTV VMA Kickoff”, gjatë të dielës.

“Zemra ime Bebe dhe unë do të drejtojmë koncertin e “VMA Kickoff të dielën në mbrëmje!!  Do të jetë i egër dhe unë kam një surprizë për ju!!

(J.D/Faxweb.al)

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.