Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rita Ora dhe Bebe Rexha nuk flasin me Dua Lipën, tre këngëtaret i mban bashkë vetëm një gjë

Janë të treja me origjinë shqiptare e madje dita ditës po gëzojnë famë ndërkombëtare në rritje.

Rita Ora dhe Bebe rexha janë parë shumë afër njëra-tjetrës dhe na lënë të kuptojmë se mes tyre egziston një miqësi e ngushtë. Sidomos pasi dyshja bjonde postoi një fotot duke u puthur në buzë dhe më pas u përhap lajmi se  në singellin e ri të Orës ku do të bëhen pjesë edhe Cardi B & Charlie XCX.

Por përse Bebe e Rita nuk flasin me këngëtaren shqiptare më të të dëgjuar në Spotify për vitin 2017, Dua Lipan? Apo është Dua ajo që nuk flet me to?

Asgjë nuk dihet saktësisht. E vetmja gjë që mund të vërtetojmë është se të treja këngëtaret do të vazhdoni t’I shikoni pranë njëra-tjetrës pasi I bashkon diçka: 3 shqiptaret bëjnë pjesë në të njëjtin label, atë të “Ëarner Music Group”.

Mund ta vërtetoni shumë lehtë në “Google”.

(F.M/Faxweb)

Image result for dua lipa bebe rexha rita ora

Fjalët Kyce
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *