Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Riatdhesimi i shqiptarëve/ Mbërrijnë nga Milano 134 persona, do të zhvendosen në hotel

134 shqiptarë, të cilët kishin mbetur jashtë kufijve të vendit pas përhapjes së koronavirusit dhe mbylljes së kufijve, kanë mbërritur mbërmjen e sotme në Shqipëri nga Milano.

Shtetasit shqiptare janë riatdhesuar ditën e sotme, ndërkohë që do të vendosen në një hotel ku do të qendrojnë për vetëkarantinim për 14 ditë.

Në aeroportin e Rinasit ndodhen dy autobuzë që do të transportojnë shtetasit shqiptarë në hotele, si dhe një ambulancë për kontrollin e tyre shëndetësor.

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *