Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Të shtèna me ármë zjárri në Rinas, një i vdèkur

Të shtèna me ármë janë dëgjuar në Rinas ndërsa Faxweb.al mëson se kanë ndodhur në zonën  e Fushë-Prezës vetëm pak minuta më parë.

Ende nuk dihen shkáqet dhe rrethanat e ngjárjes ndërsa ka mbetur i vdèkur një 70-vjeçar

Mësohet se i moshuari është gjetur i pajetë në mes të rrugës në trupin e të cilit janë konstatuar shenja plumbash.

Ende nuk dihet nëse kemi të bëjmë me vrasje apo diçka aksidentale, ndërsa forca të shumta policie kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *