Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashTe FunditTe Gjitha

E FUNDIT/ Makinat përplásen me njëra-tjetrën, dy drejtueset e reja me urgjèncë në spítal

Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në rrugën e Rinasit e për pasojë janë plagosur dy drejtueset të cilat janë dërguar në spital pasi kanë marrë disa lëndime.

Mësohet se një 22-vjeçare dhe një 30-vjeçare ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

“Më datë 07.08.2020, rreth orës 16:40, në rrugën e Rinasit, mjeti me drejtuese shtetasen S.U., 30 vjeçe, është përplasur me mjetin me drejtuese shtetasen M.P., 22 vjeçe, ku për pasojë janë dëmtuar të dyja drejtueset e mjeteve, të cilat u dërguan në spital, dhe ndodhen jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.”, njofton policia.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *