Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashPolitikëTe FunditTe Gjitha

“Rilindjes nuk i ndahen kriminelët”, ja kush votoi dje në zgjedhjet brenda PS (Foto+emri)

Ish-kryeministri Sali Berisha ka bërë një tjetër denoncim, ku tregon lidhjet e forta që sipas tij ka Rilidnja e Edi Ramës me krimin.

Në postimin e tij Berisha shkruan se dje në zgjedhjet “brenda rilindjes votuan dhe kriminelë”, ndërsa ka postuar dhe foton e ish-policit Klodian Gogu duke votuar, i cili ka bërë burg për marrje ryshfeti.

Ja postimi i Berishës:

Votoi sot ne Kavaje se bashku me qindra e mijra delinkuente te tjere per Partine e Krimit edhe ish inspektori i policise Klodian Gogu. Per kujtese, Klodiani nje vit me pare beri ca burg i kapur me ze dhe figure ne nje afere korruptive prej 6,5 milione lek ryshfet. 

Ai sot eshte, per shkak te vepres se tij, nje socialist krenar, pasi ne partine e Krimit sa me shume ke vjedhur aq me i nderuar je!! sb

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.