Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

Rikthehen tërmetet, 3.8 ballë ‘lëkundin’ Kosovën, ndjehet edhe në Tiranë

Disa dridhje toke janë ndjerë në Prishtinë para pak çastesh. Një gjë e tillë është lajmëruar edhe nga faqja EMSC e cila merret me regjistrimin e tërmeteve dhe mbsohet se thellësia e tij ka qenë 3.8 ballë ndërsa ende nuk është zbuluar epiqendra.

Dridhjet janë ndjerë edhe por më të lehta edhe në Tiranë, ndërkohe epiqendra ishte 53 km nga Prishtina dhe 19 km nga Leposaviqi.

Tërmeti ka rënë në orën 17:32 të mbrëmjes së sotme.

(F.GJ/FAXWEB.AL)

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *