Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


ShowBizTe FunditTe Gjitha

Rihanna publikon foto me të dashurin e ri, Drake: Ai nuk është i duhuri për të

Pas publikimit të fotove romantike të yllit të popit Rihanna, e cila u fotogarfua me miliarderin saudit Hassan Jameel. Duket se reperi amerikan Drake duket nuk e ka pritur mirë lajmin. Ai nuk mund ta pranoi se ish e dashura e tij ka nisur romancën me dikë tjetër.

Një burim pranë tij thotë: “ Drake është xheloz për të dashurin bilioner të Rihanna. Ai nuk e kupton arsyen pse ajo e pëlqen atë. Drake mendon se Rihanna është një ndër vajzat më të mira dhe nuk mendon se ai është i duhuri për të.”

Ka vetëm pak kohë që Drake dhe Rihanna kanë përfunduar marrëdhënien e tyre.

 Ndërkohë, para disa ditësh 30-vjecari u shfaq në tapetin e kuq të NBA në krah të gazetares Ros duke lënë dyshime se ka dicka mes tyre. (S.SH/Shuplaka)

Fjalët Kyce

Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?

View Results

Loading ... Loading ...
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.