Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rihana “ia heq trurin” Kanye West, Kim bëhet xheloze

Lidhja e tyre ka zgjatur shumë dhe ka qëndruar e fortë edhe pas shumë vështirësive. Kanye West dhe Kim Kardashian janë një nga çiftet më të njohura dhe më të përfolura dhe nga martesa e tyre kanë ardhur në jetë tre fëmijë. Por një video e fundit e Kim Kardashian me bashkëshortin e saj po bën xhiron e rrjetit.

Kjo video ku reperi Kanye West dhe ylli televiziv Kim Kardashian janë shfaqur rreth dy vite më parë, është një video e marrë gjatë MTV Music Video Aëards 2016, dhe u bë virale sepse Kim vuri re gjatë kohës që filmonte se bashkëshorti i saj ishte mahnitur nga përformanca e Rihanna-s.

Siç mund ta shikohet në video, Kim nuk duket aspak e kënaqur pasi menjëherë e fik telefonin e saj dhe shikon pjesën tjetër të performancës së Rihanna-s. Më pas ruajti qetësinë dhe filloi të buzëqeshte. Nuk kemi dëgjuar që ajo të bëntëe ndonjë skandal.

(E.T/Faxweb.al)

Fjalët Kyce
Për kë do të votoni në zgjedhjet e 25 prillit?
 • Koalicioni i udhëhequr nga PD 52%, 7123 votes
  7123 votes 52%
  7123 votes - 52% of all votes
 • PS 29%, 3960 votes
  3960 votes 29%
  3960 votes - 29% of all votes
 • Nuk do të votoj 9%, 1277 votes
  1277 votes 9%
  1277 votes - 9% of all votes
 • LSI 5%, 665 votes
  665 votes 5%
  665 votes - 5% of all votes
 • Të tjera 4%, 565 votes
  565 votes 4%
  565 votes - 4% of all votes
Total Votes: 13590
19/03/2021
Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.