Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Nuk i ‘shpëton’ stresit të karantinës?! Rezarta Shkurta pret flokët

Rezarta Shkurta ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamje gjatë kësaj periudhe karantine. Biznesmenia e cila prej vitesh kishte mbajtur flokë të gjatë, tani ka vendosur t’i presë ato.

Rezarta ka postuar një foto nga momenti kur po i priste fotot teksa shkruante: “Mirupafshim flokë të gjatë” ndërsa në sfond dëgjonte këngën e saj “E dehur”.

Në postimin e rradhës, Rezarta ka treguar rezultatin dhe duhet thënë se ky model flokësh i shkon shumë.

 

Partitë politike firmosën Marrëveshjen për Reformën Zgjedhore. A mendoni se Presidenti Meta duhet të dekretojë një datë zgjedhjesh në tetor të këtij viti?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *