AktualitetFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rezart Veleshnja zbulon rrogën! Sa paguhet ai çdo muaj në spektakël

Aktori i njohur i humorit Rezart Veleshnja, është i ftuar në emisionin ‘Zonë e Lirë’ këtë të premte.  I ngacmuar nga Arian Çani, Veleshnja ka zbuluar edhe rrogën e tij të vërtetë.

Rezart Veleshnja ka pranuar se ai paguhet 3 milion e gjysmë lekë të vjetra në muaj. Me këtë përgjigje duket se marrin fund thashethemet nëpër portale të cilat disa herë kanë shkruar për pagesën e aktorit të njohur të humorit.

Pjesë nga intervista

Çani: Sa personazhe ke realizuar deri më sot?

Veleshnja: 52 karaktere kam realizuar.

Çani: I preferuari juaj?

Veleshnja: Drejtor shkolle. Është një personazh që e kam bërë dikur. Ai më lodhte më tepër.

Çani: A është e vërtetë kur ke thënë se e ke rrogën 4 milion e gjysmë lekë në ‘Portokalli’?

Veleshnja: Një më pak?

Çani: 3 milion e gjysmë lekë domethënë?

Veleshnja: Top Channel gjithmonë ka paguar shumë.

Fjalët Kyce

Palët politike u ulën në tavolinë për Reformën Zgjedhore, mendoni se është arritur një marrëveshje mes liderëve kryesorë dhe për çështje të tjera?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *