Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Rezart Veleshnja tregon sa paguhet te emisioni i Luanës, kërkon dhe rritje rroge

Spektakli “Shiko Kush LUAN” nuk nis asnjëherë njësoj dhe kësaj here dy kapitenët e skuadrave Rezart Veleshnja dhe Florian Binaj kanë zgjedhur të hyjnë në skenë me rrobdishame.

Por çfarë kërkojnë ata me këtë gjest, ndërsa Flori po negocionte për pikë, Rezi kërkoi rritje rroge.

Ai ka thënë se nga 2 milionë që e kishte rrogën, do të donte që ta kishte dhe gjysmë milioni më shumë.

“Dua të ma rrisësh rrogën në 2.5 milionë nga 2 që e kam” tha ai.

Ndërsa Luana duke iu drejtuar audiencës tha se Rezi sapo kishte bërë publike rrogën e tij. Të jetë vërtetë kaq?!

Kujtojmë se aktori është dhe nga nga aktorët me më shumë role në Portokalli, dhe me një llogaritje të shpejtë që po bëjmë, të ardhurat e tij mujore qenkan vërtetë të larta.

 

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *