Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetFlashKryesoreTe FunditTe Gjitha

VIDEO/ Reshjet e shiut përmbytin rrugët në Berat, drejtuesit e mjeteve hasin vështirësi në qarkullim

Kanë mjaftuar vetem pak minuta reshje të furishme, për të arritur në mjaft problemtika në përmbytjen e rrugëve në qytetin e Beratit.

Shtimi reshjeve të shiut ka nxjerrë edhe një herë në pah problematikat e qytetit, ku ujrat e bardha të lagjeve përrreth janë shkarkuar duke tejmbushur rrugët kryesore.

Kjo situatë ka krijuar vështirësi në qarkullimin e mjeteve, ndërkohë që rrezikon edhe përmbytjen e bizneseve përgjatë rrugëve kryesore.

(M.Q/Faxweb.al)

Fjalët Kyce

Mendoni se duhet të hapen listat e partive dhe të ndalohen koalicionet parazgjedhore?

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Mund të Lexoni

Close