Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


FlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Stresi flet me tone të áshpra ndaj pèrgjimeve të pòlicisë: Do ju q* listën e dasmës o eprora

Reperi Stresi ka reaguar publikisht për një pèrgjim që supozon që pòlicia ka ndaj tij dhe nuk ka hezituar të bëjë një sqarim, të cilin e ka fshirë më vonë. Në fotografinë e komisariatit që publikoi në Instagram shkruan se Pòlicia e Shtetit po kryen pèrgjime të palígjshme ndaj tij për të gjetur diçka ílegale, të cilën Stresi thotë se nuk do jau japë shansin.

“Unë si kam hapur kurrë sfidë shtetit sepse është e kotë, por jam gjithmonë deri në vdèkje kundra shtetit pse do thoni ju? Kurrë nuk kam vrárë askënd, kurrë nuk kam shitur e as kam bërë turp nëpër rrugë as nuk kam máshtruar. Ndoshta drejtorat e dinë ose nuk e dinë që mua po më pengojnë pèrgjime ambientale jo nga komisariati i zonës time po nga tjetër strukturë e shtetit. Armè nuk mbaj me vete s’jau jap shansin legenave me m’kap me drogè, nuk shes kánabis, nuk mbjell me pròstitucion, kurrë s’jam marrë se burrat që janë burra nuk e bëjnë atë punë. A ka mundësi të ikni me ato pèrgjime amatoresha se do t’ju q* listën e dasmës o eprora. Jam e do jem fisi Lushaj deri në vdèkjen time që pasova nga baba im Sali Lushaj që për demokraci e liri mos me kursy as jetën”, shkroi Stresi.

Nuk është kjo hera e parë që reperi ka probleme me pòlicinë pasi ka patur raste që është árrestuar dhe ka vuajtur dènimin me bùrg.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *