Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


BotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

E tmèrrshme/ Reperi vrítet me 7 plùmba pranë shtëpisë

Një prej reperëve më të rinj në tregun amerikan, Nick Blixky është qèlluar për vdèkje në rrugën e Brooklyn, shumë afër shtëpisë së tij. Ngjarja e tmèrrshme ndodhi mbrëmjen e së dielës, konfirmon pòlicia.

21-vjeçari, emri i vërtetë i të cilit është Nicklaus Thompson u gjet pasi pòlicia mori telefonata rreth orës 21:30 (sipas orës lokale) se kishte të shtèna me ármë para një ndërtese.

Fatkeqësisht, reperi nuk arriti ti mbijetonte plagève dhe u shpall i vdèkur kur mbërriti në spitalin Kings County. Thuhet se pòlicët arritën menjëherë në vendngjarje për ti dhënë ndihmën e parë reperit. Sipas mediave britanike, një prej dëshmitarëve thotë se u dëgjuan të paktën 7 të shtèna.

Pòlicia ka nisur hetimet për të mësuar motivin e vrásjes, por ende nuk është bërë asnjë árrestim.(A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *