Shkarkoni aplikacionin e Fax Web

 


AktualitetBotaFlashShowBizTe FunditTe Gjitha

Mizat e rrethuan dhe filloi të ndihej erë e kálbùr, reperi 25-vjeçar gjendet pa shenja jete brenda makinës në autostradë

Reperi Brian Trotter është gjetur pa shenja jete në bagazhin e një makine pas një përplásje në një autostradë në Miami. Oficerët e Patrullës së Autostradës në Florida zbuluan trupin e artistit 25-vjeçar pasi u thirrën në vendin e përplásjes.

Shoferi, 25-vjeçari Robert Deupree Avery Coltrain, është árrèstuar dhe ákùzuar për vrásjè të shkallës së dytë dhe transport të palígjshëm të mbetjeve njerëzore. Autopsia tregoi se reperi u qèllùa për vdekje disa herë dhe u la i vdèkur në bagazh.

Oficerët nuk kanë sugjeruar një motiv për vrásjèn. Coltrain ka qenë mik me Trotter, i njohur me emrin e artit si Kent Won’t Stop, për më shumë se një dekadë. Një raport i policisë tha se patrullat e autostradës u thirrën në vendin e aksidentit të makinës në autostradën Palmetto në Miami të Dielën.

Ata e tërhoqën automjetin tip Silver Acura 200, në një park makinash aty pranë, por dyshimet nisën pasi vunë re mizat që gumëzhinin dhe një erë të kálbur. Brenda bagazhit, ata gjetën trupin “të mbështjellë me një copë pëlhure dhe në një fazë të përparuar të dekompozimit”.

Trotter u pa për herë të fundit në 17 Tetor duke lënë shtëpinë e tij në Triangle, Virginia së bashku me Coltrain. (A.M/Faxweb.al)

Për t'ju bashkuar grupit të Faxweb.al në Facebook, klikoni Join Group
loading...

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *