AktualitetFlashSportTe FunditTe Gjitha

Rënia e pritur nga kategoria, tifozët e Vllaznisë protestojnë para bashkisë së qytetit

Tifozët e Vllaznisë po protestojnë para Bashkisë së qytetit për të shprehur indinjatën e tyre. Ata fajësojnë për këtë drejtuesit e Bashkisë.

Tifozët kanë gjuajtur me vezë drejt dyerve të Bashkisë. Klubi Vllaznia administrohet nga institucioni vendor dhe ata, sipas tifozëve nuk e kanë menaxhuar si duhet situatën.

Gjithashtu tifozët kanë sharë edhe me fjalor banal drejtuesit dhe kanë brohoritur ekipin e tyre.

(M.Q/Faxweb)

Fjalët Kyce

Artikuj të Ngjashëm

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.